Hem ¦ Släktföreningen ¦ Styrelsen ¦  Släktingars Intranät


Hem

Släktföreningen

Anfäder

Släktmöten

Nyheter

Galleri

Julbrevet

 
Styrelsen

Efterlysningar

Kalender

Ordlista sjukdomar

Ordlista militaria

Länkar


Om Cookies /
©

Släktingars Intranät



Styrelsen 2011

Ordförande  Viveka Grinde  08-712 59 79    viveka@karlstrom.info
Vice ordförande  Kåre Karlström  08-749 31 81  070-609 00 58  kare@karlstrom.info
Sekreterare  Cecilia Granbom      cecilia@karlstrom.info
Kassör  Ida Udovic      ida@karlstrom.info
Bitr. kassör  Kerstin Silfverberg      kerstin@karlstrom.info
Register och uppvaktningsansvarig  Lars Karlström      lars@karlstrom.info
         
         
Ledamot  Agneta Bohman     agneta@karlstrom.info
Ledamot  Irene Vallin     irene@karlstrom.info 
         
         
         
         
         
Webmaster  Jörgen Wase Karlström    070-843 10 38  webmaster@karlstrom.info
Webmaster  Johan Karlström      johan@karlstrom.info

Ordföranden genom tiderna...
1946 - 1966 Ragnar Karlström
1966 - 1981 Torsten Karlström
1981 -  Viveka Grinde


Nyheter

2013-06-15
Släktföreningen önskar alla en riktigt Trevlig sommar!
Läs Mer Här!

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Copyright Släktföreningen Karlström 2008-2011 © www.karlstrom.info